Studentska filozofska konferencija SUMMA STUDIORUM PHILOSOPHIAE, 30. jun i 01. jul 2018.

Vreme 26. jun 2018. 14:23

U organizaciji Odseka za filozofiju Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, 30. juna i 01. jula 2018. godine u prostorijama Filozofskog fakulteta održaće se studentska konferencija SUMMA STUDIORUM PHILOSOPHIAE. Ovogodišnja tema je "Materijalizam", a u radu konferencije će učestvovati studenti osnovnih i master studija filozofije iz Atine, Sarajeva, Ljubljane, Splita, Beograda i Novog Sada sa izlaganjima koja pokrivaju mnogobrojne filozofske teme od antičkog atomizma, pa do savremenih filozofskih tema poput problema društvene teorije, filozofije duha i drugih.

Ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane da svojim prisustvom obogate diskusije koje će se započeti na ovom skupu.

Detaljan raspored rada konferencije sa temama i terminima pojedinačnih izlaganja možete pronaći ovde

• /uploads/attachment/najava/10/SummaStudiorumKonf.jpg