Omladinsko takmičenje - The Belt and Road Youth English-Speaking Competition

Vreme 23. jul 2021. 08:00

Filozofski fakultet i Akademija umetnosti Univerziteta u Novom Sadu organizuju Treće omladinsko takmičenje pod nazivom The 3rd Belt and Road Youth English-Speaking Competition & China Daily “21st Century Cup” International English-Speaking Competition.

Takmičenje na engleskom jeziku „Kup 21. veka“ je takmičenje za ljubitelje javnog govora iz celog sveta koje je 1996. pokrenuo China Daily. Omladinsko takmičenje pod nazivom The Belt and Road Youth English-Speaking Competition pokrenuto je 2019. godine.

Konkurs je otvoren za državljane Republike Srbije uzrasta od 16 do 22 godine (srednje škole, fakulteti i akademije). Kandidati treba da pripreme govor na temu „Isceljenje sveta“ u trajanju od najviše 4 minuta. Tekst govora, prijavni formular kao i video zapis govora kandidati treba da postave na prijavni link: https://akademija.uns.ac.rs/21st-century-cup-application/ do 23. jula 2021. godine do ponoći.

• /uploads/attachment/najava/142/Skola_kineska.png
  • /uploads/attachment/najava/142/Skola_kineska_flajer.png