Konkurs za sedmu generaciju programa AmChamps – Mladi lideri promena

Opšte

AmChamps – Mladi lideri promena je jedinstveni program profesionalnog usavršavanja koji je pokrenula Američka privredna komora u Srbiji (AmCham) u 2014. godini, sa idejom da kroz sinergiju akademskog i korporativnog sektora pomogne usavršavanje i razvoj mladih ljudi – lidera koji će voditi poslovnu zajednicu u Srbiji.

Sedma generacija AmChamps programa će okupiti ukupno 40 odabranih učesnika – 20 studenta i 20 mladih menadžera. Studenti su na III ili IV godini osnovnih studija ili na postdiplomskim studijama državnih fakulteta iz Srbije i ne stariji od 25 godina. Predstavnici AmCham kompanija članica su uspešni mladi menadžeri, od 29 do 37 godina.

Ukoliko

• imaš do 25 godina i na  III, IV godini si redovnih ili na master studijama državnog Univerziteta u Srbiji
  • poseduješ takmičarski duh i pravi si timski igrač
  • želiš da upoznaš uspešne poslovne ljude i biznis zajednicu u Srbiji
  • stekneš poznanstva i prijateljstva koja će ti promeniti život

Prijavi se za #AmChamps007!

Poseti nas na www.amchamps.rs za dodatne informacije.
Svoj CV i motivaciono pismo ili video možeš poslati na amchamps@amcham.rs najkasnije do 9. decembra 2019. godine.

Godišnji edukativni program AmCham Srbija (pdf)

• /uploads/attachment/vest/182/Amchamps_m.jpg