Obaveštenje o radu Filozofskog fakulteta za vreme vanrednog stanja

Opšte

U skladu sa Odlukom o proglašenju vanrednog stanja ("Sl. glasnik RS", br. 29/2020) u potpunosti je obustavljen rad visokoškolskih ustanova na teritoriji Republike Srbije. S tim u vezi obaveštavamo da se svi oblici nastave (predvanja, vežbe, ispiti, odbrane i sl) i sve druge nastavne i vannastavne aktivnosti prekidaju u prostorijama Fakulteta.

O načinima odvijanja nastave na daljinu na pojedinim predmetima studenti će dobiti obaveštenja od predmetnih nastavnika. Organizacija ispita i kolokvijuma odlaže se dok se za to ne steknu uslovi, o čemu će studenti biti blagovremeno obavešteni.

Rad stručnih službi Fakulteta biće organizovan po dežurstvima svakog radnog dana od 8 do 13 časova.

Molimo zaposlene da sve svoje aktivnosti prilagode merama propisanim od strane nadležnih organa i da rade od kuće.

Dana, 16.3.2020. godine

• /uploads/attachment/vest/235/FF_Faks_2015_014.jpg