Način rada Biblioteke u narednom periodu

Opšte

Poštovani i dragi studenti, profesori i kolege,

Biblioteka Filozofskog fakulteta radi ponedeljkom, sredom i petkom, od 8 do 13 sati.

Knjige se naručuju elektronski kao i do sada slanjem zahteva za svaku knjigu posebno (4 knjige maksimalno) na magacin@ff.uns.ac.rs (u cc obavezno staviti biblioteka@ff.uns.ac.rs). Detaljna uputstva i obaveštenje o radu Biblioteke se nalaze na linku.

Preuzimanje i vraćanje knjiga: ponedeljkom, sredom i petkom od 10 do 12 sati u seminarskim bibliotekama, uz člansku kartu.

Procedura učlanjenja u Biblioteku.

Pratite obaveštenja na sajtu FF (posebno odeljak Biblioteka) i FB.

Za sve nedoumice i pitanja možete se obratiti Nataši Belić, upravnici Biblioteke (biblioteka@ff.uns.ac.rs) i seminarskim bibliotekarima. Seminarski bibliotekari će u najkraćem roku odgovoriti na sva vaša pitanja, uputiće vas na pretraživanja, objasniti procedure i pomoći vam oko pronalaženja literature.

• /uploads/attachment/vest/379/Biblioteka.jpg