Nikola Ačanski dobitnik je nagrade „Dr Zoran Đinđić“

Opšte

Laureat nagrade „Dr Zoran Đinđić“ za najbolji diplomski rad, završni rad na master akademskim studijama ili magistarski rad iz filozofskih i socioloških nauka u 2021. godini je Nikola Ačanski, za master rad „Ništavilo svesti, Egzistencijalno-dijalektički pristup u filozofiji duha“, koji je odbranjen na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu. Nikola Ačanski je diplomirao i masterirao na Odseku za filozofiju.

Nagrade „Dr Zoran Đinđić“ za mlade naučnike i istraživače, kao i za najbolji diplomski rad, završni rad na master akademskim studijama ili magistarski rad iz filozofskih i socioloških nauka za 2021. godinu, svečano su uručene u Rektoratu Univerziteta u Novom Sadu 27. decembra 2021. godine.

Foto UNS

• /uploads/attachment/vest/508/slika.jpg