Новости 2021.

- „Алма матер - педагошки. Форум дипломаца руских и совјетских педагошких универзитета”, Институт филолофије и журналистике Универзитета Лобачевски, Русија; 13 - 14. децембар 2021. године, онлајн скуп (постер, сајт)
- Global Town Hall 2021: Managing competition, conflict and cooperation in a pandemic world, 20 November 2021.
(besplatan pristup putem linka: http://www.gth2021.com/)
- Летње школе Универзитета у Печују, Мађарска
Scottish Universities’ International Summer School - пријаве до 25.4.2022.
- Пројекат COMMON - Развој пословног окружења образовањем радне снаге у складу са потребама тржишта
- Стипендије Владе Републике Италије (рок за пријаву: 13. јул 2021. године)
- Интеруниверзитетски мастер из дипломатије и међународних односа (пдф)
- Летња школа Западног универзитета у Темишвару  (30. август - 12. септембар 2021.)
- Visiting Fellowship Program for Young Researchers, France (MOPGA 4)
- Конкрус за стипендије немачког Бундестага - ИПС (до 31.7.2021.)
- Summer School of Polish Language and Culture
- Online Russian Language Course and Summer School of Siberian Culture Studies at Dostoevsky Omsk State University
- Међународна студентска недеља у Београду 6-13. 8. 2021.
GO STYRIA RESEARCH SCHOLARSHIP at the University of Graz
- Virtual Bodensee Summer School 2021
- 2021 Global Korea Scholarship: Стипендија Владе Републике Кореје за постдипломске студије (мастер или докторске)
- Позив за допринос књизи у издању CLACSO-CIBAM: Културни односи између Латинске Америке и европских социјалистичких земаља у време Хладног рата
- AУФ - Стипeндиje Eжeн Joнeскo зa дoктoрaндe и истрaживaчe (рoк 28.3.2021.)
- Конкурс за гостујућег професора на Универзитету у Хаену (Шпанија) у академској години 2021/2022.
- Richard Pipes Scholarship (deadline: 15 Feb 2021)
- Стипендије Владе Француске
- Програм Ekspresion Balkanik – нови начини образовања и изражавања кроз слику и медије
- Унивeрзитeт Xi'an Jiaotong - прoгрaм стипeндиja зa пoстдиплoмскe студиje у 2021. гoдини.
- Letnja škola: Urban housing in Central and Southeastern Europe
- Frankfurt (Digital) Summer School