Студентска филозофска конференција SUMMA STUDIORUM PHILOSOPHIAE, 30. јун и 01. јул 2018.

Време26. јун 2018. 14:23

У организацији Одсека за филозофију Филозофског факултета у Новом Саду, 30. јуна и 01. јула 2018. године у просторијама Филозофског факултета одржаће се студентска конференција SUMMA STUDIORUM PHILOSOPHIAE. Овогодишња тема је "Материјализам", а у раду конференције ће учествовати студенти основних и мастер студија филозофије из Атине, Сарајева, Љубљане, Сплита, Београда и Новог Сада са излагањима која покривају многобројне филозофске теме од античког атомизма, па до савремених филозофских тема попут проблема друштвене теорије, филозофије духа и других.

Овом приликом позивамо све заинтересоване да својим присуством обогате дискусије које ће се започети на овом скупу.

Детаљан распоред рада конференције са темама и терминима појединачних излагања можете пронаћи овде

• /uploads/attachment/najava/10/SummaStudiorumKonf.jpg
Врх стране