Трећа међународна студентска конференција SUMMA STUDIORUM PHILOSOPHIAE, 29. и 30. јун 2019.

Време27. јун 2019. 11:33

У организацији Одсека за филозофију Филозофског факултета у Новом Саду, 29. и 30. јуна 2019. године у просторијама Филозофског факултета одржаће се трећа међународна студентска конференција SUMMA STUDIORUM PHILOSOPHIAE. Овогодишња тема је "Филозофија и емоције", а у раду конференције ће учествовати студенти основних и мастер студија филозофије из Атине, Сарајева, Љубљане, Загреба, Београда и Новог Сада са излагањима која покривају многобројне филозофске теме од античког схватања емоционалности, па до савремених филозофских осврта на овај феномен.

Овом приликом позивамо све заинтересоване да својим присуством обогате дискусије које ће се започети на овом скупу.

Детаљан распоред рада конференције са темама и терминима појединачних излагања.

• /uploads/attachment/najava/60/SummaStudiorumKonf.jpg
Врх стране