Омладинско такмичење - The Belt and Road Youth English-Speaking Competition

Време23. јул 2021. 08:00

Филозофски факултет и Академија уметности Универзитета у Новом Саду организују Треће омладинско такмичење под називом The 3rd Belt and Road Youth English-Speaking Competition & China Daily “21st Century Cup” International English-Speaking Competition.

Такмичење на енглеском језику „Куп 21. века“ је такмичење за љубитеље јавног говора из целог света које је 1996. покренуо China Daily. Омладинско такмичење под називом The Belt and Road Youth English-Speaking Competition покренуто је 2019. године.

Конкурс је отворен за држављане Републике Србије узраста од 16 до 22 године (средње школе, факултети и академије). Кандидати треба да припреме говор на тему „Исцељење света“ у трајању од највише 4 минута. Текст говора, пријавни формулар као и видео запис говора кандидати треба да поставе на пријавни линк: https://akademija.uns.ac.rs/21st-century-cup-application/ до 23. јула 2021. године до поноћи.

• /uploads/attachment/najava/142/Skola_kineska.png
  • /uploads/attachment/najava/142/Skola_kineska_flajer.png