Милица Столица студент генерације у области хуманистичких наука

Опште

Студенткиња Филозофског факултета Милица Столица, са студијског програма Журналистика, добитница је награде Студент генерације у области хуманистичких наука коју додељује Универзитет у Новом Саду.

У Ректорату Универзитета у Новом Саду 28. децембра 2021. године свечано су уручене награде најбољим студентима Универзитета у Новом Саду: награда Најбољи студент Универзитета, награде Студент генерације у појединим наставно-научним областима и Признања за врхунске резултате постигнуте на европским и светским такмичењима, у школској 2020/2021. години. Одлуку о додели награда донео је Сенат Универзитета 25. новембра 2021. године.

Финансијски покровитељ награде Најбољи студент Универзитета је Покрајински секретаријат за високо образовање и научноистраживачку делатност, док је Универзитет у Новом Саду покровитељ награда Студент генерације у појединим наставно-научним областима.

Фото УНС

• /uploads/attachment/vest/507/Milica_Stolica.jpg