Audicija za članstvo u horu Univerziteta u Novom Sadu

Opšte

Univerzitet u Novom Sadu je u martu 2016. godine osnovao Univerzitetski hor, kojim diriguje prof. dr Bogdan Đaković, redovni profesor Akademije umetnosti Univerziteta u Novom Sadu.

Audicija za nove članove hora održaće se u ponedeljak 18. i sredu 20. februara 2019. godine od 19 časova u Amfiteatru Centralne zgrade Univerziteta. Testiranje svakog studenta traje 5-7 minuta putem kojeg će se utvrđivati da li student ima sluha kao i opseg glasa. Probe hora održavaju se ponedeljkom i sredom od 19 do 21 čas u Amfiteatru Centralne zgrade Univerziteta.

U planu su nastupi na događajima koje organizuje Univerzitet u Novom Sadu sa izvođenjem Univerzitetske i državne himne, zatim koncertne aktivnosti, razmene sa univerzitetskim horovima kao i radionice u okviru kojih bi gostovali drugi dirigenti.

• /uploads/attachment/vest/74/UNS_hor_audicija.jpg