Konkurs za nagradu ,,Lana Arsenijevićˮ

Opšte

Filozofski fakultet u Novom Sadu
Odsek za anglistiku i porodica Arsenijević - Radivojević

Pozivaju studente master studija Odseka za anglistiku Filozofskog fakulteta u Novom Sadu da svojim originalnim master radovima, nastalim u toku 2021/2022. godine, konkurišu za

NAGRADU ,,LANA ARSENIJEVIĆˮ

Na konkurs mogu da se jave studenti koji su odbranili master rad iz bilo koje oblasti sa master studija Anglistike, a nagrada će se dodeliti za najbolji rad.

Nagrada se dodeljuje u spomen na Lanu Arsenijević, studentkinju master studija Anglistike (diplomirani filolog anglista).

Radove treba poslati u elektronskoj formi na adresu anglisti@ff.uns.ac.rs, sa naznakom: Konkurs za nagradu ,,Lana Arsenijevićˮ

od 10. februara 2023. do 28. februara 2023.

U Komisiji za ocenjivanje su prof. dr Borislava Eraković, prof. dr Tvrtko Prćić, prof. dr Maja Marković, prof. dr Biljana Radić-Bojanić, prof. dr Arijana Luburić-Cvijanović.

• /uploads/attachment/vest/700/nagrada_lana_arsenijevic_2.png