Програм стипендија Владе Републике Турске за студенте свих нивоа студија

Влада Републике Турске ће и ове године расписати конкурс за стипендирано студирање на основним, мастер и докторским студијама у Републици Турској у академској 2020/2021. години. Пријављивање ће почети средином јануара и трајаће до 20. фебруара 2020. године. Најаве и вести у вези са овим програмом можете пратити на сајту програма.

Програм стипендија нуди студентима основних академских студија широк избор студијских програма, од техничких, медицинских до друштвено-хуманистичких наука. За студенте постдипломских студија такође су на располагању студијски програми из различитих области.

Пријављивање се врши искључиво путем онлајн платформе програма. Додатне информације о програму и начинима пријаве су доступне на већ поменутој страници.

Врх стране