Вебинар о првом DiscoverEU конкурсу за бесплатне возне карте за путовање Европом

Млади од 18 година из Србије од 7. до 21. априла по први пут могу да конкуришу за добијање бесплатних путних пропусница за путовање по Европи почев од јула ове године.
Конкурс се спроводи као део иницијативе DiscoverEU у оквиру Еразмус+ програма.

У циљу промоције DiscoverEU иницијативе и априлског конкурса, Инфо центар Фондације Темпус организује бесплатан, једночасовни вебинар у петак, 8. априла у 16 часова. Вебинар је намењен младима, а посебно младима рођеним од 1. јула 2003 до 30. јуна 2004, као и свима онима који раде са младима: наставницима, омладинским радницима, стручним сарадницима и родитељима. Учесници вебинара ће добити детаљне информације о поступку пријављивања, правилима учешћа, врстама путних пропусница и свим осталим детаљима у вези са учествовањем у DiscoverEU.

За пријаву учешћа потребно је попунити кратак регистрациони формулар, најкасније до петка8. априла, у 12 часова.

Уколико будете имали техничких проблема приликом пријаве или су Вам потребне додатне информације у вези са догађајем, молимо Вас да се обратите Информативном центру Фондације Темпус путем имејла info@tempus.ac.rs или телефона 011 3342 430, опција 1.
Конкурс се спроводи као део иницијативе DiscoverEU у оквиру Еразмус+ програма.

Врх стране