Конкурс за награду ,,Лана Арсенијевићˮ

Опште

Филозофски факултет у Новом Саду
Одсек за англистику и породица Арсенијевић - Радивојевић

Позивају студенте мастер студија Одсека за англистику Филозофског факултета у Новом Саду да својим оригиналним мастер радовима, насталим у току 2021/2022. године, конкуришу за

НАГРАДУ ,,ЛАНА АРСЕНИЈЕВИЋˮ

На конкурс могу да се јаве студенти који су одбранили мастер рад из било које области са мастер студија Англистике, а награда ће се доделити за најбољи рад.

Награда се додељује у спомен на Лану Арсенијевић, студенткињу мастер студија Англистике (дипломирани филолог англиста).

Радове треба послати у електронској форми на адресу anglisti@ff.uns.ac.rs, са назнаком: Конкурс за награду ,,Лана Арсенијевићˮ

од 10. фебруара 2023. до 28. фебруара 2023.

У Комисији за оцењивање су проф. др Борислава Ераковић, проф. др Твртко Прћић, проф. др Маја Марковић, проф. др Биљана Радић-Бојанић, проф. др Аријана Лубурић-Цвијановић.

• /uploads/attachment/vest/700/nagrada_lana_arsenijevic_2.png
Врх стране