Обука за дежураче на писменим испитима Cambridge Assessment English (invigilators) за студенте англистике

Опште

Филозофски факултет организује још једну обуку за дежураче на Кембричким писменим испитима у свом Испитном центру (FOPEC). Обука ће се састојати од упознавања са форматом самих испита, правилима одржавања испита, као и обавезама самих дежурача у испитном дану.

Позив је отворен за студенте мастерских и докторских студија Енглеског језика и књижевности Филозофског факултета у Новом Саду, у периоду од 21. марта до 10. априла 2023. године, а пријаве се врше попуњавањем формулара ОВДЕ.

Прва обука одржаће се у другој половини априла, а више информација добићете путем мејла након затварања пријава. Због ограниченог броја места, пријављене ћемо позивати према редоследу јављања.

Датуми одржавања испита доступни су на сајту Тестног центра.
За све додатне информације или питања, можете се јавити путем мејла: fopec@ff.uns.ac.rs

Faculty of Philosophy Exam Centre

• /uploads/attachment/vest/713/Invigilator_obuka_april_2023.png