Обука за дежураче на писменим испитима Cambridge Assessment English (invigilators) за студенте англистике

Опште

Филозофски факултет организује још једну обуку за дежураче на Кембричким писменим испитима у свом Испитном центру (FOPEC). Обука ће се састојати од упознавања са форматом самих испита, правилима одржавања испита, као и обавезама самих дежурача у испитном дану.

Позив је отворен за студенте мастерских и докторских студија Енглеског језика и књижевности ФФУНС; на позив се могу пријавити и студенти основних студија, уколико поседују положен C1 Advanced или C2 Proficiency.

Позив је отворен до 25. јануара до краја дана, а пријаве се врше попуњавањем формулара ОВДЕ.

Обука ће се одржати између 29. и 31. јануара 2024. године, а више информација о тачном термину одржавања добићете по затварању позива. Због ограниченог броја места, пријављене ћемо позивати према редоследу јављања.

Уколико сте заинтересовани, а не будете у могућности да присуствујете првој обуци, обавестићемо вас накнадно о наредним терминима обука.

Датуми одржавања испита доступни су на сајту Тестног центра: http://examcentre.ff.uns.ac.rs/datumi-i-cenovnik/

За све додатне информације или питања, можете се јавити путем мејла: fopec@ff.uns.ac.rs

Faculty of Philosophy Exam Centre

• /uploads/attachment/vest/867/fopec_poziv_obuka.png