Завршен бесплатни летњи камп кинеског језика и културе!

Опште

У петак, 15. јула 2022. године, одржана је завршна церемонија у склопу Летњег кампа кинеског језика и културе. Настава је била подељења на наставу језика и курсеве културе, а полазници су могли да бирају један од курсева или све. Курсеви језика били су усмерени на практични део, где је градиво било прилагођено различитим животним ситуацијама. На часовима културе, полазници су могли да науче нешто о калиграфији и уметности културе чаја, и то пре свега практично, а имали су прилике и да се опробају у обе уметности.

Кинески директор Конфуцијевог института, господин Чен Хуи,  похвалио је рад полазника кампа током две недеље трајања наставе. Истакао је и да се нада, иако је летњи камп завршен, да је ово само први корак на њиховом путовању кроз упознавање Кине. Господин Чен је на крају излагања свим полазницима уручио потврде о завршеном курсу.

Конфуцијев институт Универзитета у Новом Саду отворен је за све који желе да науче више о кинеском језику и култури. Добродошли!

• /uploads/attachment/vest/607/0718_1.png
  • /uploads/attachment/vest/607/0718_3.png