Боравак асистената и професора Одсека за медијске студије у Америци

Опште

У оквиру програма Универзитетско партнерство (University Partnership), који спроводи Амбасада САД у Београду, асистенти и професори са Одсека за медијске студије су посетили Универзитет државе Вашингтон у периоду 29.3.-6.4.2024.

Током посете упознали су се са процесом едукације будућих новинара на овом универзитету, а посебан нагласак је стављен на успостављање и развој истраживачких капацитета. У склопу посете, учествовали су и на 48. симпозијуму у организацији Колеџа за комуникације Едвард Моров (Edward R. Murrow College of Communication). Овај симпозијум се одржава једном годишње и окупља велики број стручњака из различитих области комуникације, те кроз панел дискусије пружа учесницима дубљи увид у савремене трендове и изазове у индустрији. Осим тога, омогућава студентима и учесницима да се повежу са експертима из различитих сектора комуникације.

• /uploads/attachment/vest/913/slika1_m.png
  • /uploads/attachment/vest/913/slika2.jpg