Završni događaj projekta Osnove za budućnost Evrope

Vreme 25. maj 2022. 10:30

Skup „Kulturna participacija društveno osetljivih grupa“ biće održan 25. maja 2022. godine, kao završni događaj projekta „Osnove za budućnost Evrope“. Skup čine predavanja i diskusije, a svoje radove predstaviće studenti Pedagogije, Sociologije, Kulturologije, Žurnalistike i Komunikologije i odnosa sa javnošću.

Skup počinje 10.30 časova u Kino sali Filozofskog fakulteta. Detaljan program možete preuzeti ovde.

Program je organizovan u sklopu projekta „Osnove za budućnost Evrope“ u kojem, pored Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, učestvuju i Univerzitet Mejnut (Republika Irska), Univerzitet u Pečuju (Mađarska), Evropska mreža protiv siromaštva iz R. Irske, organizacija Urkraft iz Švedske i Mreža protiv siromaštva, Grčka.

• /uploads/attachment/najava/188/1.png