Poziv na saradnju - HELLENIC-SERBIAN PHILOSOPHICAL DIALOGUE SERIES, Vol. 4 (2024)

Opšte

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo vas da svojim prilozima doprinesete četvrtom izdanju zajedničkog projekta Odseka za filozofiju Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu i Istraživačke laboratorije za primenjenu filozofiju Nacionalnog i kapodistrijskog univerziteta u Atini (HELLENIC-SERBIAN PHILOSOPHICAL DIALOGUE SERIES, Vol. 4 (2024).

U prilogu su detaljniji podaci o temi ("Balkan Enlightenment"), rokovima predaje (30.11.2024.) i drugim formalnim uslovima neophodnim za publikovanje radova.

Osim nastavka dugogodišnje saradnje sa grčkim kolegama, ovi članci doprinose vidljvosti i međunarodnoj prepoznatljivosti samih autora i našeg Fakulteta u celini.

Srdačno vas pozdravljamo,
Dragan Prole i Željko Kaluđerović