Prijem penzionera i novih saradnika

Opšte

Povodom odlaska u penziju naših profesora i saradnika, 8. oktobra 2024. god. prof. dr Milivoj Alanović, dekan Fakulteta, primio je prof. dr Žarka Bošnjakovića i prof. dr Jasminu Grković Mejdžor sa Odseka za srpski jezik, prof. dr Jelenu Đermanov sa Odseka za pedagogiju i višeg lektora Rendala Mejdžora sa Odseka za anglistiku, kao i koleginicu Snežanu Rovčanin, stručnu saradnicu za opšte i pravne poslove i dugogodišnju predsednicu Sindikata Filozofskog fakulteta. U ovom ciklusu u penziju su otišli i prof. dr Mihajlo Fejsa sa Odseka za rusinistiku i prof. dr Milica Andevski sa Odseka za pedagogiju, koji su bili sprečeni da prisustvuju sastanku. U ime kolektiva Filozofskog fakulteta, dekan im se zahvalio na predanom i posvećenom radu i poželeo lepe i ugodne penzionerske dane.

Nešto kasnije, dekan je primio i mlade kolege koji su tek počeli sa radom na našem Fakultetu u statusu asistenata, saradnika u nastavi i lektora stranaca i poželeo im dobrodošlicu i puno uspeha u radu.

• /uploads/attachment/vest/985/penzioneri.png
  • /uploads/attachment/vest/985/novozaposleni.png