Studijska ekskurzija u Španiju


Iberoamerički centar Filozofskog fakulteta organizovao je od 3. do 13. aprila, u saradnji sa Agencijom Fantast i Ambasadom Španije u Beogradu, prvu studijsku ekskurziju za studente sve četiri godine modula Španski jezik, književnost i kultura, kao i Engleski jezik i književnost sa španskim jezikom, masterskog programa Književno, sudsko i audio-vizuelno prevođenje i doktorskih studija jezika i književnosti. 

Ekskurzija je obuhvatila sedam španskih gradova, dva univerziteta, više desetina institucija koje se izučavaju u okviru ovih studijskih programa, kao i usputnu posetu Italiji i Francuskoj. Šezdeset petoro studenata i četiri profesorke posetili su Muzej Prado i Univerzitet Komplutense u Madridu, kuću-muzej El Greka u Toledu, rodnu kuću Migela de Servantesa u Alkali de Enares, rodnu kuću Kristofera Kolumba u Đenovi, obišli Akvadukt i Alkasar u Segoviji, baziliku Sagrada Familija u Barseloni i druge znamenitosti. 

Iberoamerički centar zahvaljuje svima koji su pomogli da se ova ekskurzija realizuje, kao i robnim sponzorima Tortilla Mexicana i Chipsy Way koji su podržali ovu akciju svojim proizvodima.

 

Slike

  • /uploads/attachment/strana/2171/Akvadukt_u_Segoviji.png
  • /uploads/attachment/strana/2171/Alkasar_u_Segoviji.png
  • /uploads/attachment/strana/2171/Barselona__Sagrada_Familia.png
  • /uploads/attachment/strana/2171/Barselona.png
  • /uploads/attachment/strana/2171/El_Escorial_grupna_1.png
  • /uploads/attachment/strana/2171/Milano__svi.png
  • /uploads/attachment/strana/2171/Muzej_Prado__Madrid.png
  • /uploads/attachment/strana/2171/Pogled_na_Toledo.png
  • /uploads/attachment/strana/2171/Universidad_Complutense_todos_1.png
  • /uploads/attachment/strana/2171/Univerzitet_Alkala_de_Enares.png
Vrh strane